BIOFLOW Magnetoterapia dla ludzi

BIOLOGICZNA SIŁA POLA MAGNETYCZNEGO

„ENERGIA MAGNETYCZNA JEST PODSTAWOWA ENERGIA, OD KTOREJ ZALEZY ZYCIE ORGANIZMU”

/Werner Heisenberg – laureat nagrody Nobla w dziedzinie fizyki/

Pole magnetyczne przenikało wszechświat na długo wcześniej, zanim pojawiły się na ziemi rośliny, zwierzęta i człowiek. Później pole magnetyczne odegrało decydującą rol...

BIOLOGICZNA SIŁA POLA MAGNETYCZNEGO

„ENERGIA MAGNETYCZNA JEST PODSTAWOWA ENERGIA, OD KTOREJ ZALEZY ZYCIE ORGANIZMU”

/Werner Heisenberg – laureat nagrody Nobla w dziedzinie fizyki/

Pole magnetyczne przenikało wszechświat na długo wcześniej, zanim pojawiły się na ziemi rośliny, zwierzęta i człowiek. Później pole magnetyczne odegrało decydującą rolę w procesach ewolucji. Nic dziwnego, że wszystkie żywe istoty podlegają wpływom pola magnetycznego. Większość procesów biologicznych zachodzących w organiźmie człowieka zawdzięcza swój bieg siłom elektromotorycznym, wzbudzanym przez oscylujące pole magnetyczne. Bardzo korzystnie, a nawet zbawiennie oddziaływuje na nasz organizm naturalne pole magnetyczne ziemi i pola docierające do nas z kosmosu. Dzisiaj wiemy, że naturalne pole magnetyczne ma wpływ na strumień krwi płynącej w tętnicach i żyłach, na jony przemieszczające się w płynach międzykomórkowych, na ruch organelli wewnątrz żywych komórek oraz procesy przemiany materii. Można stwierdzić, że poruszanie się materii w polu magnetycznym inicjuje powstanie sił elektromotorycznych, które działają w każdym punkcie naszego organizmu regulując wszelkie procesy metabolizmu. Szczególnie wrażliwe na te pola są cząstki posiadające tak zwane momenty magnetyczne (np. Hemoglobina oraz liczne enzymy) uczestniczące w najbardziej intensywnych procesach życiowych. Nawet w słabym polu magnetycznym hemoglobina jak i enzymy zawierające wewnątrz metale zwiększają swoją aktywność, dzięki czemu szybciej i wydajniej odbywa się cała przemiana materii. Istotne znaczenie dla funkcjonowania naszego organizmu mają też zmiany fizykochemicznych właściwości zawartej w nim wody, która jako że jest dipolem, w obecności pola magnetycznego, znacznie zwiększa zdolność rozpuszczania tlenu, poprawia lepkość oraz stężenie jonów wodorowych (ph). Pole magnetyczne wywołuje efekt tzw. Piezoelektryczny w kolagenie i innych białkach organizmu co ma szczególne znaczenie w procesach wzrostu i gojenia się kości. Odbiór zewnętrznych pól magnetycznych powoduje też modulowanie procesów elektrochemicznych w błonach komórkowych, co korzystnie zmienia szybkość dyfuzji jonów przez błony komórkowe. Najnowsze badania dowodzą, że główną rolę w regulacji procesów biologicznych odgrywają sygnały elektromagnetyczne sprzężone z biochemicznymi procesami informacyjnymi. Bez przesady można więc powiedzieć, że zarówno naturalne pola magnetyczne jak i indukowane sygnały elektromagnetyczne są podstawową energią, od której zależy funkcjonowanie organizmu, od której zależy nasze zdrowie i nasze samopoczucie.

Moje doświadczenia z  bransoleta Bioflow 

 Kiedy  znajoma  polecila mi  produkt magnetyczny typu Bioflow  zupełnie nie wierzyłam w jego dzialanie, jednak  wiedzac, iż nic nie ryzykuje,  postanowiłam go wypróbować. Już w  tym samym dniu odczulam jego pozytywne dzialanie na mój organizm. Mianowicie  mimo bardzo intensywnego dnia,  mimo  wielu spotkan  i  dosyc dlugiej jazdy samochodem nie czulam zadnego zmeczenia  az do poznego wieczora.  

Poczulam  duzy wzrost energii i  brak zmeczenia, byłam bardzo ozywiona.

Minelo 5 miesiecy jak nosze magnes i stwierdzam, ze czuje się znacznie lepiej,  poprawil się również mój sen, jest głębszy , a rano wstaje bez  bolu kręgosłupa ! , który wczesniej zawsze mi towarzyszyl.

Również podczas jazdy rowerem odczuwam roznice – teraz mój oddech jest bardzo gleboki,

a poprzez poprawe krazenia moj organizm jest lepiej dotleniony

i wyjeżdżając  np. pod  duza gore nie mam zadyszki, jak to zdarzalo się przedtem.

Roznice tez obserwuje np.   podczas wycieczek w gory, kiedy to zawsze nastepnego dnia odczuwałam  bol  w nogach, z powodu   tworzenia się  zakwasow. W tej chwili poprzez to, ze rolą magnesu jest tez  m.in  regulacja w organizmie czynnika  PH  nie odczuwam  na drugi dzien zadnego bolu w konczynach .

Cala  moja rodzina również przekonala się do pozytywnego  dzialania magnesow Bioflow .

Polecam je szczerze wszystkim, którzy chca  poprawic jakość swojego zycia poprzez wzrost

energii i lepsze dotlenienie .W konsekwencji tego caly organizm  funkcjonuje optymalnie.

Małgorzata B.

Więcej

BIOFLOW Magnetoterapia dla ludzi Jest 4 produktów.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów