BIOFLOW Magnetoterapia dla zwierząt

BIOLOGICZNA SIŁA POLA MAGNETYCZNEGO

„ENERGIA MAGNETYCZNA JEST PODSTAWOWA ENERGIA, OD KTOREJ ZALEZY ZYCIE ORGANIZMU”

/Werner Heisenberg – laureat nagrody Nobla w dziedzinie fizyki/

Pole magnetyczne przenikało wszechświat na długo wcześniej, zanim pojawiły się na ziemi rośliny, zwierzęta i człowiek. Później pole magnetyczne odegrało decydującą rol...

BIOLOGICZNA SIŁA POLA MAGNETYCZNEGO

„ENERGIA MAGNETYCZNA JEST PODSTAWOWA ENERGIA, OD KTOREJ ZALEZY ZYCIE ORGANIZMU”

/Werner Heisenberg – laureat nagrody Nobla w dziedzinie fizyki/

Pole magnetyczne przenikało wszechświat na długo wcześniej, zanim pojawiły się na ziemi rośliny, zwierzęta i człowiek. Później pole magnetyczne odegrało decydującą rolę w procesach ewolucji. Nic dziwnego, że wszystkie żywe istoty podlegają wpływom pola magnetycznego. Większość procesów biologicznych zachodzących w organiźmie człowieka zawdzięcza swój bieg siłom elektromotorycznym, wzbudzanym przez oscylujące pole magnetyczne. Bardzo korzystnie, a nawet zbawiennie oddziaływuje na nasz organizm naturalne pole magnetyczne ziemi i pola docierające do nas z kosmosu. Dzisiaj wiemy, że naturalne pole magnetyczne ma wpływ na strumień krwi płynącej w tętnicach i żyłach, na jony przemieszczające się w płynach międzykomórkowych, na ruch organelli wewnątrz żywych komórek oraz procesy przemiany materii. Można stwierdzić, że poruszanie się materii w polu magnetycznym inicjuje powstanie sił elektromotorycznych, które działają w każdym punkcie naszego organizmu regulując wszelkie procesy metabolizmu. Szczególnie wrażliwe na te pola są cząstki posiadające tak zwane momenty magnetyczne (np. Hemoglobina oraz liczne enzymy) uczestniczące w najbardziej intensywnych procesach życiowych. Nawet w słabym polu magnetycznym hemoglobina jak i enzymy zawierające wewnątrz metale zwiększają swoją aktywność, dzięki czemu szybciej i wydajniej odbywa się cała przemiana materii. Istotne znaczenie dla funkcjonowania naszego organizmu mają też zmiany fizykochemicznych właściwości zawartej w nim wody, która jako że jest dipolem, w obecności pola magnetycznego, znacznie zwiększa zdolność rozpuszczania tlenu, poprawia lepkość oraz stężenie jonów wodorowych (ph). Pole magnetyczne wywołuje efekt tzw. Piezoelektryczny w kolagenie i innych białkach organizmu co ma szczególne znaczenie w procesach wzrostu i gojenia się kości. Odbiór zewnętrznych pól magnetycznych powoduje też modulowanie procesów elektrochemicznych w błonach komórkowych, co korzystnie zmienia szybkość dyfuzji jonów przez błony komórkowe. Najnowsze badania dowodzą, że główną rolę w regulacji procesów biologicznych odgrywają sygnały elektromagnetyczne sprzężone z biochemicznymi procesami informacyjnymi. Bez przesady można więc powiedzieć, że zarówno naturalne pola magnetyczne jak i indukowane sygnały elektromagnetyczne są podstawową energią, od której zależy funkcjonowanie organizmu, od której zależy nasze zdrowie i nasze samopoczucie.

                          Pomogłem ulubionemu zwierzakowi moich rodziców

Pies moich rodziców – jamnik miniaturka zachorował na kręgosłup. Jamnik doznał bezwładu – tylna część ciała została sparaliżowana. Czteroletni pies nie umiał się poruszać, dlatego właściciele zawieźli go do weterynarza. Po konsultacji z lekarzem pies otrzymał serię ośmiu

Zastrzyków, które miały pomóc w czasie do 2 tygodni od ostatniego zastrzyku. Niestety po upływie tego czasu u psa nie nastapiła poprawa. Podczas kolejnej wizyty u weterynarza rodzice dowiedzieli się, że jedyna szansa poprawy istnieje po zabiegu operacyjnym, który miał kosztować od  trzech do czterech tysięcy zł. Operacja miała się odbyć w odległym o dwieście kilometrów Wrocławiu i wiązała się z ryzykiem , bólem no i dość długą rekonwalescencją  zwierzaka. Weterynarz powiedział jednak, że nie ma pewności wyleczenia psa i dodał, ze jeśli operacja się nie powiedzie, to zwierzę trzeba będzie uśpić.

  Po rozmowie z rodzicami zacząłem się zastanawiać jak mógłbym im pomóc oraz ich pupilowi.  Przypomniałem sobie rozmowę z panem Andrzejem Miksą, przedstawicielem Ecoflow, który powiedział mi o korzystnym wpływie magnetoterapii na organizm ludzi i zwierząt oraz o możliwości jej stosowania we wspomaganiu leczenia schorzeń u zwierząt. Postanowiłem poprosić o poradę i dowiedziałem się, że w tym przypadku może pomóc obroża dla psa z modułami BIOFLOW.

Po zakupie produktu rodzice założyli psu obrożę, którą nosił w dzień i w nocy. Okazało się, że po 2 dniach  stan jamnika znacznie się pogorszył. Po ponownej konsultacji z partnerem Ecoflow rodzice zakładali psu obrożę tylko w ciągu dnia. Zauważyli, że po kolejnych 2 dniach stan zdrowia psa  powoli zaczął się poprawiać. Jamnik zaczął też wypijać sześciokrotnie więcej wody niż zazwyczaj. Przez następne 6 dni noszenia obroży pies najpierw próbował stawać na nogi a potem zaczął chodzić. Po upływie kolejnych 4 dni paraliż tylnych kończyn ustąpił całkowicie. Na szczęście dla zwierzaka i moich rodziców po upływie 7 miesięcy używania produktu firmy ECOFLOW nie powróciły dolegliwości i pies jest nadal w dobrej kondycji.

  Mariusz Pogadała

Więcej

BIOFLOW Magnetoterapia dla zwierząt Jest 4 produktów.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów