Bioflow-Pasek magnetyczny dla psa

Nowy produkt

Bioflow obroża magnetyczna dla psa.

  • Mała do 45 cm
  • Duża do 65 cm

Więcej szczegółów

4 Przedmioty

245,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

„ENERGIA MAGNETYCZNA JEST PODSTAWOWA ENERGIA, OD KTOREJ ZALEŻY ŻYCIE ORGANIZMU” /Werner Heisenberg – laureat nagrody Nobla w dziedzinie fizyki/

Pozytywne działanie magnetoterapii jest znane od wielu wielu lat! Pole magnetyczne przenikało wszechświat na długo wcześniej, zanim pojawiły się na ziemi rośliny, zwierzęta i człowiek. Nic dziwnego, że wszystkie żywe istoty podlegają wpływom pola magnetycznego.

Bioflow– posiada statyczne naturalne pole magnetyczne które poprzez centralnie odwrócone pola magnetyczne (unikalny wzor CRP) imituje pulsujące pole magnetyczne.

Produkty do magnetoterapi Bioflow są łatwe do stosowania. Takze wiele lekarzy, weterynarzy,   terapeutów oraz trenerow sportowych zalecają swoim pacjentom ich stosowanie. A co najważniejsze pole magnetyczne tych produktów nigdy sie nie wyczerpuje dzieki zastosowaniu najmocniejszego dotychczas znanego materialu magnetycznego, neodymu! Posiadamy wielu zadowolonych użytkowników i ponad 20 lat doswiadczenia.

Także zwierzeta odnoszą korzysci co dowodzi ze nie ma to nic wspólnego z nastawieniem.

Poprzez ich codzienne używanie każdy może sie latwo przekonac o dobroczynnych właściwościach tych produktów (zarówno dla ludzi jak też zwierząt).

Zarówno naturalne pola magnetyczne jak i indukowane sygnały elektromagnetyczne są podstawową energią, od której zależy funkcjonowanie organizmu, od której zależy nasze zdrowie i nasze samopoczucie.

 Wypowiedź zadowolonego użytkownika Bioflow

 Pies moich rodziców – jamnik miniaturka zachorował na kręgosłup. Jamnik doznał bezwładu – tylna część ciała została sparaliżowana. Czteroletni pies nie umiał się poruszać, dlatego właściciele zawieźli go do weterynarza. Po konsultacji z lekarzem pies otrzymał serię ośmiu

Zastrzyków, które miały pomóc w czasie do 2 tygodni od ostatniego zastrzyku. Niestety po upływie tego czasu u psa nie nastapiła poprawa. Podczas kolejnej wizyty u weterynarza rodzice dowiedzieli się, że jedyna szansa poprawy istnieje po zabiegu operacyjnym, który miał kosztować od trzech do czterech tysięcy zł. Operacja miała się odbyć w odległym o dwieście kilometrów Wrocławiu i wiązała się z ryzykiem , bólem no i dość długą rekonwalescencją zwierzaka. Weterynarz powiedział jednak, że nie ma pewności wyleczenia psa i dodał, ze jeśli operacja się nie powiedzie, to zwierzę trzeba będzie uśpić.

Po rozmowie z rodzicami zacząłem się zastanawiać jak mógłbym im pomóc oraz ich pupilowi. Przypomniałem sobie rozmowę z panem Andrzejem Miksą, który powiedział mi o korzystnym wpływie magnetoterapii na organizm ludzi i zwierząt oraz o możliwości jej stosowania we wspomaganiu leczenia schorzeń u zwierząt. Postanowiłem poprosić o poradę i dowiedziałem się, że w tym przypadku może pomóc obroża dla psa z modułami Boflow.

Po zakupie produktu rodzice założyli psu obrożę, którą nosił w dzień i w nocy. Okazało się, że po 2 dniach stan jamnika znacznie się pogorszył. Potem rodzice zakładali psu obrożę tylko w ciągu dnia. Zauważyli, że po kolejnych 2 dniach stan zdrowia psa powoli zaczął się poprawiać. Jamnik zaczął też wypijać sześciokrotnie więcej wody niż zazwyczaj. Przez następne 6 dni noszenia obroży pies najpierw próbował stawać na nogi a potem zaczął chodzić. Po upływie kolejnych 4 dni paraliż tylnych kończyn ustąpił całkowicie. Na szczęście dla zwierzaka i moich rodziców po upływie 7 miesięcy używania Bioflow nie powróciły dolegliwości i pies jest nadal w dobrej kondycji.

                                                                    Mariusz P. /Ruda Slaska