Ulrich natürlich-Płyn nabłyszczający do zmywarki 5l Zobacz większe

Ulrich natürlich-Płyn nabłyszczający do zmywarki 5l

Płyn do zmywarki 5l

Nowy produkt

Płyn nabłyszczający do zmywarki (Klarspüler), nadaje połysk wyrobom ze szkła i zapobiega tworzeniu się białego osadu i kamienia. Zawiera delikatny surfaktant z olejku kokosowego, alkoholu, kwasu mlekowego (L+) i wody.
Polecany dla wegan. 5l kanister

Więcej szczegółów

23 Przedmioty

95,70 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

  • Nie zawiera substancji zapachowych.
  • Zgodny z programem Niemieckiego Towarzystwa Ochrony Zwierząt.
  • Redukuje odpady dzięki systemowi ponownego napełniania.

Sposób użycia: płyn należy wlać do pojemnika zbiorczego zmywarki, regularnie sprawdzać stan płynu, w razie potrzeby uzupełnić. Płyn należy dozować wg. wskazówek producenta zmywarki: zbyt małe dozowanie może prowadzić do tworzenia się osadów kamienia i powstawania białych śladów kropli, zbyt duże dawki mogą prowadzić do powstawania smug.
Wraz z Płynem nabłyszczającym zaleca się stosowanie Tabletek do zmywarek Ulrich natuerlich i Płynu nabłyszczającego Ulrich natuerlich i  soli regeneracyjnej Ulrich Natürlich

Wskazówka: jeżeli pomimo regularnego używania soli regenerującej i płynu nabłyszczającego nadal pozostaje osad z kamienia i są ślady wody na naczyniach, należy zwiększyć dozowanie płynu nabłyszczającego. Jeżeli na naczyniach pozostają klejące plamy, należy zmniejszyć dozowanie płynu. Należy również przestrzegać zaleceń obsługi producenta zmywarki.

Skład:  surfaktanty niejonizujące na bazie roślinnej < 15%, kwas mlekowy, etanol, zdemineralizowana woda.