Ulrich natürlich Płyn do prania tekstyliów dziecięcych z wełny, jedwabiu i futer 500ml

ulrich-dla teks.dziecie.

Nowy produkt

Ulrich natürlich Płyn prania do tekstyliów dziecięcych posiada certyfikat ekologiczny i przeznaczony jest szczególnie do prania i pielęgnacji odzieży niemowlęcej i dziecięcej, ale także jest idealny dla alergików.

Więcej szczegółów

24 Przedmioty

48,20 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Delikatnie czyści i pielęgnuje wełnę, jedwab i zmywalną skórę dzięki roślinnemu środkowi natłuszczającemu.Jest łagodny dla skóry i biodegradowalny.Natłuszczenie sprawia, że ​​tekstylia po praniu znów stają się przytulnie miękkie.

Ulrich natürlich Płyn do prania tekstyliów dziecięcych z wełny, jedwabiu i futer jest koncentratem, dzięki czemu jest bardzo wydajny w użyciu.

Sposób użycia:
20 ml na 2,5kg suchego prania niezależnie od temperatury i twardości wody.

Zawartość 1 butelki wystarcza na ok. 25 prań!

Wskazówki dodatkowe: w celu usunięcia plam należy użyć produktów Ulrich natürlich: Wybielacza lub Mydła odplamiającego lub Odplamiacza z mydłodrzewu.

Należy przestrzegać zaleceń producenta odzieży pranej tkaniny.

Oznakowanie składników zgodnie z rozporządzeniem (EG) nr 648/2004:

roślinne surfaktanty niejonowe 5-15%, roślinne surfaktanty anionowe <5%, alkohol benzylowy, naturalny roślinny środek natłuszczający, kwas mlekowy.

Skład poszczególnych składników surowców został sporządzony w ścisłej koordynacji z pozytywną listą standardu Nature Care Product Standard (NCPS).Surowce używane przez Ulrich natürlich Płyn do prania tekstyliów dziecięcych z wełny, jedwabiu i futer są łatwo biodegradowalne, a zatem bardzo przyjazne dla środowiska.

Ulrich natürlich Płyn do prania tekstyliów dziecięcych z wełny, jedwabiu i futer posiada certyfikat ECO-Control zgodnie z wytycznymi najnowszego standardu Nature Care Product Standard (NCPS).

ECO-Control jest jednostką kontrolującą i certyfikującą produkty ekologiczne i systemy zapewnienia jakości w sektorze niespożywczym.Standard Nature Care Products Standard (standard NCP) reguluje wymagania dotyczące certyfikowanych produktów pielęgnacyjnych.Standard NCP obejmuje w szczególności detergenty i środki czystości, pielęgnację tekstyliów i skór.

* płyn jest w 100% biodegradowalny, ponieważ wyprodukowany został na bazie roślinnej

* nie zawiera konserwantów, wybielaczy i substancji zapachowych

* z odnawialnych, wysokiej jakości surowców

* kwas mlekowy redukuje osady kamienia

* nie zawiera składników petrochemicznych

* nie zawiera enzymów *

* idealny również dla alergików

* polecany dla wegan

* Logo NCP-Vegan (certyfikowane przez ECO-Control)


* Enzymy w detergentach są genetycznie modyfikowanymi produktami masowo wprowadzanymi do obrotu w Europie. Zagrożenie dla środowiska i zdrowia produktów modyfikowanych genetycznie budzą wiele kontrowersji, dlatego Ulrich natürlich nie stosuje enzymów w swoich produktach.

Różnica między Ulrich natürlich Płynem do prania do wełny, jedwabiu i futer a Ulrich natürlich Płynem do prania tekstyliów dziecięcych z wełny, jedwabiu i futer polega na tym, że w tym produkcie surowiec PEG75 został zastąpiony roślinnymi środkami natłuszczającymi.Dzięki roślinnym środkom natłuszczającym nowy Płyn do prania tekstyliów dziecięcych z wełny, jedwabiu i futer posiada również certyfikat ECO-Control zgodnie z NCPS.