Ulrich natürlich Płyn do prania z mydlnicą lekarską 1l

un-plyn z mydlnica

Nowy produkt

Ulrich natürlich Płyn do prania z mydlnicą lekarskąjest ekologicznym koncentratem i super alternatywą dla Twojego prania!Dodatek ekstraktu z mydlnicy lekarskiej jest dobrze znany już od średniowiecza.Te wspaniałe właściwości wykorzystano w Urlich Natürlich Płynie do prania z mydlnicą lekarską dla wszystkich temperatur i materiałów.

Więcej szczegółów

16 Przedmioty

45,20 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Delikatny Ulrich natürlich Płyn do prania z mydlnicą lekarską bez żadnych dodatków zapachowych idealnie nadaje się dla alergików! Polecany jest dla dziecii osób z wrażliwą skórą i nietolerujących zapachów. 

Sposób użycia:30ml na 4,5 kg suchego prania niezależnie od temperatury i twardości wody.

Zawartość 1 butelki wystarcza na ok. 33 prania!

Wskazówki dodatkowe:w celu usunięcia plam należy użyć produktów Ulrich natürlich: Wybielacza lub Mydła odplamiającego lub Odplamiacza z mydłodrzewu.

Należy przestrzegać zaleceń producenta odzieży pranej tkaniny.

Oznakowanie składników zgodnie z rozporządzeniem (EG) nr 648/2004:

 roślinne surfaktanty niejonowe 5-15%, roślinne surfaktanty anionowe <5%, ekstrakt z mydlnicy lekarskiej, alkohol benzylowy, kwas mlekowy

Skład poszczególnych składników surowców został sporządzony w ścisłej koordynacji z pozytywną listą standardu Nature Care Product Standard (NCPS). Surowce użyte w Ulrich natürlich Płynie do prania z mydlnicą lekarską są łatwo biodegradowalne, a zatem bardzo przyjazne dla środowiska.

Ulrich natürlich Płyn do prania posiada certyfikat ECO-Control jako NCP-Vegan zgodnie z wytycznymi najnowszego standardu Nature Care Product Standard.

ECO-Control jest jednostką kontrolującą i certyfikującą produkty ekologiczne i systemy zapewnienia jakości w sektorze niespożywczym.Standard Nature Care Products Standard (standard NCP) reguluje wymagania dotyczące certyfikowanych produktów pielęgnacyjnych.Standard NCP obejmuje w szczególności detergenty i środki czystości, pielęgnację tekstyliów i skór.

* zawiera wysokiej jakości ekstrakt z mydlnicy lekarskiej

* płyn jest w 100% biodegradowalny, ponieważ wyprodukowany został na bazie roślinnej

* nie zawiera konserwantów, wybielaczy, enzymów i substancji zapachowych

* z odnawialnych, wysokiej jakości surowców

* kwas mlekowy redukuje osady kamienia

* nie zawiera składników petrochemicznych

* polecany dla wegan

* idealny również dla alergików

* redukuje odpady dzięki systemowi ponownego napełniania

* Logo NCP-Vegan (certyfikowane przez ECO-Control)

 

Zawartość: butelka 1 l wykonana z materiału pochodzącego z recyklingu

Płyn do prania z mydlnicą lekarską w ekologicznej butelce o pojemności 1 l z uchwytem wykonanym w 100% z materiału pochodzącego z recyklingu, który składa się wyłącznie z odpadów komunalnych (Post Consumer Products).Butelka Ulrich z uchwytem o wadze własnej ok. 50 gramów jest bardzo lekka, zamykana kubkiem dozującym, który mieści 30 ml. 1litr wystarcza na ok. 33 prania.