Ulrich natürlich Odkamieniacz 5l, certyfikat ECO!

un-odkamieniacz 5l

Nowy produkt

Ulrich natürlich Odkamieniacz delikatnie usuwa kamień z urządzeń z gorącą wodą, jak np. ekspres do kawy, czajnik, a także z umywalki, ubikacji, fliz, kabin prysznicowych. Jest delikatny i oszczędny. Ulrich natürlich Odkamieniacz posiada certyfikat ECO-Control jako NCP-Vegan zgodnie z wytycznymi najnowszego standardu Nature Care Product Standard.

Więcej szczegółów

3 Przedmioty

Ostatnie egzemplarze!

186,20 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Skład poszczególnych składników surowców został sporządzony w ścisłej koordynacji z pozytywną listą standardu Nature Care Product Standard (NCPS). Surowce użyte w Ulrich natürlich Odkamieniaczu są łatwo biodegradowalne, a zatem bardzo przyjazne dla środowiska.

ECO-Control jest jednostką kontrolującą i certyfikującą produkty ekologiczne i systemy zapewnienia jakości w sektorze niespożywczym.Standard Nature Care Products Standard (standard NCP) reguluje wymagania dotyczące certyfikowanych produktów pielęgnacyjnych.Standard NCP obejmuje w szczególności detergenty i środki czystości, pielęgnację tekstyliów i skór.

Sposób użycia: W zależności od stopnia osadzania się kamienia zalecamy rozcieńczyć Odkamieniacz Ulrich naürlich 1:3 - 1:5 z wodą, pozostawić, aż kamień się rozpuści (w razie potrzeby podgrzać wodę), wypłukać czystą wodą.

Uwaga: Należy przestrzegać zaleceń producenta urządzeń!

Oznakowanie składników zgodnie z rozporządzeniem (EG) nr 648/2004:

45-cio% kwas mlekowy (L+)

* preparat jest w 100% biodegradowalny i nieszkodliwy dla wody

* kwas mlekowy redukuje osady kamienia

* nie zawiera konserwantów

* nie zawiera składników petrochemicznych

* polecany dla wegan

* logo NCP-Vegan (certyfikowane przez ECO-Control)

* butelka wytworzona w 100% z recyklingu

* redukuje odpady dzięki systemowi ponownego napełniania

Zawartość: kanister 5 l

Używaj dużych pojemników, aby ograniczyć ilość odpadów z tworzyw sztucznych.Dzięki dużym pojemnikom Ulrich natürlich sprawiamy, że środowisko staje się trochę bardziej zielone! 

Produkt jest oferowany w następujących opakowaniach i pojemnościach:
1l – butelka, przystosowana do ponownego napełniania
5l - kanister