Ulrich natürlich-Mydło odplamiające z mydlnicą lekarską 100g Nowość!

un-m.mydl.

Nowy produkt

Ulrich natürlich Mydło odplamiające z mydlnicą lekarską w kostce to wegańska alternatywa Ulrich Natürlich Mydła galasowego w kostce. Nie zawiera konserwantów ani środków zapachowych oraz żadnych dodatków petrochemicznych dzięki czemu jest zalecana dla alergików

Więcej szczegółów

13 Przedmioty

22,80 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Dodatek ekstraktu z mydlnicy lekarskiej jest dobrze znany już od średniowiecza. Substancje „mydlane” zawarte w wyciągu z mydlnicy wspomagają działanie czyszcząco-odplamiające.

Zastosowanie: Delikatnie usuwa wszelkiego rodzaju plamy takie jak tłuszcz, olej, krew, białko, makijaż i zabrudzenia ze wszystkich zmywalnych tekstyliów.

Dozowanie: Należy zwilżyć kostkę mydła, natrzeć plamę i wyprać jak zwykle.

Uwaga: Należy przestrzegać instrukcji pielęgnacji producenta tekstyliów!

Wskazówka: wypierz odzież po zastosowaniu Ulrich natürlich Mydła odplamiającego z mydlnicą lekarską w kostce, w Ulrich natürlich Płynie do prania z mydlnicą lekarską.

Netto: 100g

Skład poszczególnych składników surowców został sporządzony w ścisłej koordynacji z pozytywną listą standardu Nature Care Product Standard (NCPS). Surowce użyte w Ulrich natürlich Płynie do prania cytrusowym są łatwo biodegradowalne, a zatem bardzo przyjazne dla środowiska.

Ulrich natürlich Mydło odplamiające z mydlnicą lekarską posiada certyfikat ECO-Control jako NCP-Vegan zgodnie z wytycznymi najnowszego standardu Nature Care Product Standard.

ECO-Control jest jednostką kontrolującą i certyfikującą produkty ekologiczne i systemy zapewnienia jakości w sektorze niespożywczym.Standard Nature Care Products Standard (standard NCP) reguluje wymagania dotyczące certyfikowanych produktów pielęgnacyjnych.Standard NCP obejmuje w szczególności detergenty i środki czystości, pielęgnację tekstyliów i skór.