Ulrich natürlich Żel do czyszczenia WC nowy skład i Certyfikat ECO!

un-zel do wc eko

Nowy produkt

Toaleta jest wizytówką Twojego mieszkania!

Nowy Ulrich natürlich Żel do czyszczenia toalet posiada nowa recepturę i jest certyfikowany ekologicznie. Czyści higienicznie i ekologicznie, skutecznie usuwając kamień, brud i bakterie w toalecie.Specjalny kształt butelki optymalnie umożliwia rozprowadzenie żelu.   

Więcej szczegółów

21 Przedmioty

51,20 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Specjalny kształt butelki optymalnie umożliwia rozprowadzenie żelu. Jednocześnie rozchodzi się świeży zapach mięty, który sprawia, że powietrze w toalecie jest świeże i przyjemne. 

Sposób użycia: Aby uzyskać idealny efekt czyszczenia, rozprowadź Ulrich natürlich Żel do czyszczenia WC w muszli klozetowej aż do krawędzi.Następnie pozwól mu zadziałać, wyszczotkuj i spłucz. Nie stosować jednocześnie z chlorowymi środkami czyszczącymi.

Wskazówka: W przypadku silnego zabrudzenia czynność powtórzyć lub pozostawić na noc.

Oznakowanie składników zgodnie z rozporządzeniem (WE) nr 648/2004:

 <5% surfaktanty niejonowe, kwas mlekowy, olejek miętowy, alkohol benzylowy

Ulrich natürlich Żel do czyszczenia WCposiada certyfikat ECO-Control jako NCP-Vegan zgodnie z wytycznymi najnowszego standardu Nature Care Product Standard.

ECO-Control jest jednostką kontrolującą i certyfikującą produkty ekologiczne i systemy zapewnienia jakości w sektorze niespożywczym.Standard Nature Care Products Standard (standard NCP) reguluje wymagania dotyczące certyfikowanych produktów pielęgnacyjnych.Standard NCP obejmuje w szczególności detergenty i środki czystości, pielęgnację tekstyliów i skór.

Zawartość: Butelka o pojemności 750 ml ze skośną szyjką wykonana w 95% z materiałów pochodzących z recyklingu.

* skutecznie usuwa uporczywe zabrudzenia

* certyfikowany ekologicznie

* przyjemny miętowy zapach

* nie zawiera konserwantów

* nie zawiera składników petrochemicznych