Ulrich natürlich Odkamieniacz w żelu 250ml

un- odkamieniacz zel

Nowy produkt

Ulrich natürlich Odkamieniacz w żelu ułatwia wykonywanie czynności domowych. Skutecznie i delikatnie czyści osady wapienne.  Idealny do stosowania w trudno dostępnych miejscach na kranach, prysznicach i zlewach. Dzięki zastosowaniu nakrętki dozującej można skutecznie i szybko usuwać osady wapienne.

Więcej szczegółów

3 Przedmioty

Ostatnie egzemplarze!

41,90 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Skład poszczególnych składników surowcowych został określony w ścisłej koordynacji z pozytywną listą Standardów Produktów Ochrony Przyrody (NCPS). Surowce użyte do produkcji Ulrich natürlich Odkamieniacz w żelu są łatwo biodegradowalne i dlatego bardzo przyjazne dla środowiska.

Nasz Ulrich natürlich Odkamieniacz w żelu jest sklasyfikowany i certyfikowany jako NCP-vegan przez ECO-Control zgodnie z wytycznymi najnowszego standardu Nature Care Product Standard (NCPS).

ECO-Control jest jednostką kontrolną i certyfikującą produkty ekologiczne oraz systemy zapewnienia jakości w sektorze nieżywnościowym. Norma dotycząca produktów do pielęgnacji przyrody (Norma NCP) reguluje wymagania dotyczące certyfikowanych produktów do pielęgnacji. Norma NCP obejmuje w szczególności detergenty i środki czyszczące oraz środki do pielęgnacji tekstyliów i skóry.

Zastosowanie i dawkowanie:

Ulrich natürlich Odkamieniacz w żelu jest skuteczny i ekonomiczny w użyciu. Nanieść preparat bezpośrednio na osad wapienny za pomocą dozownika. Pozostawić zawartość na krótki czas, a następnie zmyć woda.

Wskazówka: W przypadku dużej ilości kamienia należy powtórzyć proces.

Ulrich natürlich Odkamieniacz w żelu może być stosowany m.in. na:

* krany

* prysznice

* urządzenia sanitarne

Uwaga: Należy przestrzegać zaleceń producenta urządzeń.

Oznakowanie składników zgodnie z rozporządzeniem (EG) nr 648/2004

Kwas mlekowy, ksantan  

Zawartość: butelka 250 ml z dzióbkiem do dozowania

* z wysokiej jakości surowców odnawialnych

* kwas mlekowy redukuje osady kamienia

* zawiera ksantan

* nie zawiera: oleju palmowego / substancji zapachowych / rozjaśniaczy optycznych / enzymów

* certyfikowany ekologicznie

* Vegan