HEARTofGOLD Formula by TODA Zobacz większe

HEARTofGOLD Formula by TODA Suplement

HEARTofGOLD Formula

Nowy produkt

Formuła ziołowa na serce i dla całego ciała zrobiona z ekologicznie czystych i dziko rosnących ziół!

Made in Kanada

Więcej szczegółów

12 Przedmioty

379,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

To najwyższej światowej klasy fitofarmakologiczny środek leczniczy produkowany w laboratoriach w Kanadzie, polecany i pomocny w chorobach sercowo-krążeniowych takich jak:
zawał serca, nadciśnienie, choroby wieńcowe, zły cholesterol, schorzenia cukrzycowe, a także w celu wzmocnienia sił witalnych i obronnych całego organizmu.

Produkty TODA posiadają Licencje Kanadyjskiego Ministerstwa Zdrowia NHPL (Natural Health Product Licence). Certyfikat - świadectwo dopuszczenia do obrotu na terytorium Unii Europejskiej.

Wszystkie składniki w produktach Toda są naturalne, rosnące ekologicznie bez ingerencji chemiczno - genetycznej, przetwarzane według tradycyjnych metod potwierdzonych badaniami naukowymi.
Od surowców do gotowego produktu ściśle przestrzegane są najwyższe międzynarodowe standardy i procedury: SPO (Standard Operation Procedure) i GMP (Good Manufacturing Standards).

Smak i kolor produktu końcowego mogą się nieznacznie różnić, ta odmiana w kolorze i smaku jest wynikiem naturalnych czynników atmosferycznych i glebowych, które maja wpływ na rośliny w okresie ich wzrostu. Uwaga: Wszystkie wskaźniki, wartości odżywcze, biodostępność i efektywność składników obecnych w produktach TODA pozostają niezmienne niezależnie od minimalnych zmian w kolorze i smaku końcowego produktu.

Skład:
* Czosnek Zwyczajny (Allium Sativum) (ang: Garlic)
* Głóg (Crataegus Oxyacantha) (ang. Hawthorn)
* Borówka Czarna (Vaccinium Myrtillus) (ang. Bilberry)
* Rokitnik Pospolity (Hippophae Rhamnoides) - (ang. Sea Buckthorn)
* Papryka Ostra (Capsicum Frutescens) - (ang. Cayenne Pepper)

Jak używać formułę ziołową HEARTofGOLDFormula?

Formuła ta jest bardzo efektywna nie tylko dlatego, że zawiera wyciąg z najwyższej jakości ziół ale również dlatego, że jest to efektywny sposób dostarczenia jej do naszego organizmu. Formułę tę należy brać pod język, co zapewnia najlepsze i najszybsze wchłanianie do obiegu krwi.
Najlepsze rezultaty uzyskuje się biorąc 15 do 20 kropli 3 razy dziennie pod język trzymając 1 do 2 minut, najlepiej na pusty żołądek, około 15 minut przed posiłkiem.
120ml butelka z kroplomierzem wystarcza na ok. 3 miesiące
Cena: 298,00 PLN