Tabletki do zmywarki Zobacz większe

Ulrich natürlich-Tabletki do zmywarki

ulrich-Tabletki do zmywarki

Nowy produkt

Dzięki tabletkom do zmywarki otrzymujemy błyszczące naczynia i przeźroczyste szkło. Zawierają surfaktanty (substancje powierzchniowo czynne) z ponownie odradzających się surowców i wybielacz na bazie tlenu. 

Więcej szczegółów

9 Przedmioty

135,90 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

  • Nie zawiera konserwantów, środków zapachowych i petrochemicznych
  • Produkt ten jest zgodny z programem Niemieckiego Towarzystwa Ochrony Zwierząt
  • Do użytku we wszystkich temperaturach i twardościach wody

Sposób użycia: przed włączeniem programu zmywania jedną tabletkę należy włożyć do przeznaczonego do tego celu pojemniczka w zmywarce. W celu uzyskania optymalnych wyników zmywania (odpowiedniego połysku bez smug czy białych osadów) zaleca się wraz z tabletkami stosowanie płynu nabłyszczającego i soli regenerującej Ulrich Natürlich.

Wskazówka: jeżeli pomimo regularnego używania soli regenerującej i płynu nabłyszczającego, nadal pozostaje osad z kamienia i ślady wody na naczyniach, należy zwiększyć dozowanie płynu nabłyszczającego. Jeżeli na naczyniach pozostają klejące plamy, należy zmniejszyć dozowanie płynu do zmywarki. Należy również przestrzegać zaleceń obsługi producenta zmywarki.

Skład: wybielacz tlenowy 5-15%, surfaktanty niejonizujące i anionowe (Polycarboxylate) <5%, enzymy (amylaza, proteaza) <2%

60 szt. w pudełku (1,2kg)